Kontakpersoon: Jessie Ji

Selfoon/Wat's-toepassing/Wechat: +86 13660738457

Email: 012@sinaekato.com

bladsy_banier

SinaEkato Company: 'n Betroubare vennoot vir ondernemings, "vakuum-emulsifikasiemengerreeks."

Sedert die 1990's is SinaEkato Company 'n toonaangewende vervaardiger van kosmetiese masjinerie wat toegewy is aan die verskaffing van hoëgehalte vakuum-emulgeermengers aan ondernemings.Met 'n sterk verbintenis tot innovasie, kwaliteit en klantetevredenheid, het ons 'n betroubare vennoot geword vir maatskappye in die skoonheidsmiddelsbedryf.

besigheids profiel

SinaEkato het 'n fabriek wat 'n oppervlakte van 10 000 vierkante meter beslaan en 'n span van ongeveer 100 geskoolde werkers wat in die uiteenlopende behoeftes van kliënte kan voorsien.Ons is trots op ons vennootskap met 'n bekende Belgiese maatskappy, wat ons in staat stel om die nuutste tegnologie en ontwerpelemente in ons blenders te inkorporeer, wat verseker dat ons produkte voldoen aan of oortref Europese gehalte- en werkverrigtingstandaarde.

Ons span bestaan ​​uit ervare ingenieurs, van wie 80% uitgebreide buitelandse installasie- en instandhoudingservaring het.Dit beteken dat wanneer jy SinaEkato kies, jy nie net op ons kan staatmaak om toerusting van die hoogste gehalte te verskaf nie, maar ook omvattende installasie en opleiding vir jou personeel verskaf.Daarbenewens word ons verbintenis tot kwaliteit onderstreep deur ons CE-sertifikaat, wat bewys dat ons produkte veilig is en aan EU-regulasies voldoen.

Produk Beskrywing

By SinaEkato Company bied ons met trots 'n verskeidenheid vakuumemulgatoren om aan ons kliënte se spesifieke behoeftes en voorkeure te voldoen.Ons reeks vanvakuum emulgerende mengerssluit 'n wye reeks opsies in, insluitend top homogenisering, onderste homogenisering, interne en eksterne sirkulasie homogenisering stelsels.Daarbenewens is ons mengstelsels ontwerp om buigsaamheid te bied, en bied eenrigtingmenging, tweerigtingmenging en spiraallintmengopsies.Hyserstelsels sluit enkelsilinder-hysbakke en tweesilinder-hysbakke in, wat ontwerp is om gladde en doeltreffende werking te verseker.

Vakuum homogeniserende menger1

Vakuum homogeniserende menger2

Wat ons vakuum emulgatoren onderskei, is ons vermoë om produkte van hoë gehalte aan te pas by ons kliënte se unieke vereistes.Of jy nou spesifieke kapasiteit, funksionaliteit of ontwerp benodig, ons span is daartoe verbind om nou met jou saam te werk om 'n oplossing te lewer wat perfek by jou besigheidsbehoeftes pas.

Vakuum homogeniserende menger3

 

Vakuum homogeniserende menger4

Waarom SinaEkato-maatskappy kies?

Wanneer u 'n vennoot kies vir u kosmetiese masjineriebehoeftes, is daar verskeie dwingende redes om SinaEkato Corporation te kies.Ons uitgebreide ervaring, moderne fasiliteite en toewyding tot uitnemendheid maak ons ​​die ideale keuse om in 'n kwaliteit te belê.vakuum emulsie menger.

In die eerste plek spreek ons ​​rekord vanself.Met dekades se ondervinding in die bedryf, het ons ons kundigheid opgeskerp en ons prosesse verfyn om produkte te lewer wat konsekwent aan ons kliënte se verwagtinge voldoen en dit oortref.Ons vennootskap met 'n toonaangewende Belgiese maatskappy verseker verder dat ons mengers aan die voorpunt van tegnologiese vooruitgang is, wat jou 'n mededingende voordeel in die mark gee.

Vakuum homogeniserende menger5

 

Vakuum homogeniserende menger6

Daarbenewens het ons span ingenieurs uitgebreide kennis en praktiese ervaring.Van installasie tot opleiding, ons is daartoe verbind om ons kliënte elke stap van die pad te ondersteun, om te verseker dat hulle die potensiaal van ons vakuum-emulgeermengers kan maksimeer.Hierdie vlak van ondersteuning en kundigheid is van onskatbare waarde, veral vir KMO's wat bedrywighede wil optimaliseer en volhoubare groei wil bereik.

Kortom, SinaEkato Company is 'n betroubare vennoot vir ondernemings wat op soek is na hoëgehalte vakuum-emulsifikasiemengers.Met ons uitgebreide vervaardigingsvermoëns, toewyding tot innovasie en kliëntgesentreerde benadering, is ons goed geposisioneer om aan die voortdurend veranderende behoeftes van die skoonheidsmiddelsbedryf te voldoen.Of jy nou op soek is na 'n standaardoplossing of 'n pasgemaakte produk, jy kan ons vertrou om uitsonderlike diens elke stap van die pad te lewer.Kies SinaEkato en ervaar die verskil wat kwaliteit, kundigheid en toewyding vir jou besigheid kan maak.


Postyd: Jun-06-2024